O nas

Art-Met-Kolor. Lakierowanie proszkowe

Art-Met-Kolor. Lakierowanie proszkowe

Firma Art-Met s.c. rozpoczęła działalność w 1991 roku od początku tworząc niepowtarzalną markę i stawiając najwyższą jakość oferowanych usług. Od samego początku firma związana była z branżą metalową. Produkując ogrodzenia, balustrady i bramy zdobywała doświadczenie w tej materii.
Idąc z duchem czasu i chcąc rozwijać markę już znaną w regionie i kraju rozszerzamy sukcesywnie zakres świadczonych usług. Nasza firma uruchomiła nowe maszyny i poszerzyła swoją ofertę o kolejne usługi. Dzięki temu nasza oferta jest teraz bardziej kompleksowa co pozwala nam całościowo i na odpowiednio wysokim poziomie je obsłużyć. Teraz w większym stopniu możemy zadbać aby każde zlecenie było kompleksowo i fachowo obsłużone.

Od 2016 roku firma poszerzyła swoja ofertę o profesjonalną lakiernię proszkową. Nadal rozwija również usługi śrutowania i piaskowania. Wszystkie te usługi świadczone są w nowo powstałej lakierni, która znajduje się w miejscowości Smolnica koło Gliwic.

Art-Met-Kolor to profesjonalny zakład kompleksowo realizujący zlecenia zarówno przygotowania jak i samego lakierowania proszkowego. Nowy zakład został wyposażony w najnowsze urządzenia. Dzięki nim możemy Państwu zapewnić najwyższą jakość naszych usług. Oprócz tego mamy doskonale przygotowany zespół pracowników, dzięki któremu gwarantujemy wysoką jakość lakierowania, przy zachowaniu krótkich terminów realizacji oraz rozsądną cenę za wykonaną usługę.

W naszej pracy kładziemy duży nacisk na ochronę środowiska, Dlatego uruchamiając zakład zbudowaliśmy urządzenia do neutralizacji zużytych preparatów chemicznych oraz prowadzimy segregację odpadów. Dzięki temu nasza lakiernia proszkowa jest ekologicznym zakładem pracy. Realizując usługi lakierowania proszkowego nie szkodzimy środowisku.

Realizujemy zlecenia malowania proszkowego głównie dla kontrahentów z terenu Śląska, ale naszym celem jest profesjonalna obsługa zleceń z całego kraju i zagranicy.

Nasza pozycja na rynku i profesjonalne usługi opierają się na wiedzy i wieloletnim doświadczeniu, co daje nam jedną z najwyższych pozycji jako firma. Naszej lakierni proszkowej zaufały firmy, m.in. z Katowic, Mikołowa, Tychów, Gliwic, Czechowic-Dziedzic i Bielska-Białej.
Dlatego też zapraszamy Państwa do współpracy z nami, co z pewnością będzie miłym doświadczeniem, prowadzącym do doskonałych efektów lakierniczych.
Pomalujemy Wam świat na kolory ….