Cynkowanie ogniowe

fjfyjgtkutk

 

 

Wieloletnie doświadczenie i pozycja na rynku oraz chęć rozwoju determinuje do poszerzania oferty firmy. Stając również naprzeciwko wyzwaniu lepszej obsługi kontrahentów poszerzamy naszą ofertę o cynkowanie ogniowe. Współpracując z potentatem świadczącym usługi cynkowania ogniowego w południowej Polsce umożliwiamy:

  • kompleksową realizację powierzonych zleceń poczynając od cynkowania ogniowego i czyszczenie elementów zamykając całość zlecenia malowaniem proszkowym w jednym miejscu;
  • transport – odbiór elementów do cynkowania i dostawę pomalowanych prosto do klienta!!!
  • krótkie terminy ok. 4 dni robocze cynkowanie, 6 dni roboczych cynkowanie + czyszczenie + malowanie proszkowe;
  • niskie ceny od 2,20 zł netto/kg

Opis procesu cynkowania ogniowego

Cynkowanie ogniowe jest to proces zwiększający odporność na detalu na korozję polegający na zanurzeniu materiału w ciekłej kąpieli cynkowej. Proces ten sprawia, że potraktowana w taki sposób stal jest wielokrotnie bardziej odporna na korozję. Zanurzenie detalu w kąpieli zapewnia dokładne pokrycie cynkiem całej powierzchni, bez względu na kształt przedmiotu. Zastosowanie tej metody zabezpiecza pokryty materiał przed korozją nawet przez kilkadziesiąt lat.

Dla poprawienia własności antykorozyjnych ocynkowany przedmiot może zostać również pokryty farbą proszkową tworząc powłokę DUPLEX. Poddanie detalu tym procesom uznawane jest za najtrwalszą metodę ochrony antykorozyjnej elementów stalowych.

Wychodząc na przeciwko klientom przyjmujemy również elementy ocynkowane ogniowo odbierając je samodzielnie z ocynkowni i czyścimy je mechanicznie